Cross Games Team

mówimy tu o istotnych rzeczach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Portal otwarty

#1 2009-08-03 14:06:35

Korolow93

Administrator

13642120
Zarejestrowany: 2009-08-01
Posty: 9
Punktów :   

Moja propozycja co do surowców

Drewno można samemu ściąć  i sprzedać do tartaku 20 $

Stal huty można zbudować za 300 $ i pobierać 30 $/h lub zbierać złom i sprzedawać do skupów xD

Rzadkie minerały wytwarzane w kopalniach koszt kopalni 600 waluty produkuje 50 $/h (można je znaleźć w jaskinach )

Energia ( w zależności od regionu lub rasy elf ludzie ) elektryczna /czarna magia/ magia pobieranie 100 voltów czy tam amperów z piorunów

Właściwie to może stworzyć tylko system zbieractwa  i handlu wymiennego ?


"Socjalizm albo barbarzyństwo "
Róża Luksemburg

Offline

 

#2 2009-08-17 11:29:51

htmlowiecii

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 44
Punktów :   

Re: Moja propozycja co do surowców

ja bum zrobił złoża które same się regenerują np.:każde 1000 drewna daje 1 drewna na turę i w ten sposób złaża bu się rozrastały no chyba że wydobycie było by większe niż regeneracja złóż.

surowce możnaby sprzedać lub przerobić na różne przedmioty budynki paliwa i inne np. nóż byłby z metalu (ostrze) i drewna(rączka)
chociaż nyślę że w niektórych przypadkach można by  modyfikiować skład (różne metale gatunki drewna ew. kammienne ostrze w tyn przzykładzie noża)
było by to pomocne gdyż cena danego dobra ma zależeć od ilości dostępnej na rynku surowców czy przedmiotów tego typu

Tylko nie wiem czy nóż z metalowyw i kamiennym ostrzem ostrzem traktówać jako całość na rynku czy jako oddzielne dobra

Offline

 
© by Cross Games Team

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warcry.pun.pl www.girugamesh.pun.pl www.khorinispl.pun.pl www.plhelite.pun.pl www.shamanking2.pun.pl